Produkte > SITIME > SIT9002AC-232N33DB156.25000
SIT9002AC-232N33DB156.25000
SIT9002AC-232N33DB156.25000 SiTime
SiT9002-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.25%, Center Spread
Current - Supply (Max): 85mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
auf Bestellung 448 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9002AC-232N33DB156.25000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.25%, Center Spread, Current - Supply (Max): 85mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).