Produkte > SITIME > SIT9002AC-233N25EX200.00000
SIT9002AC-233N25EX200.00000
SIT9002AC-233N25EX200.00000 SiTime
SiT9002
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 77mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 2227 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9002AC-233N25EX200.00000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 77mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: MEMS.