Produkte > SITIME > SIT9003AC-13-18EQ-45.00000Y
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000Y
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000Y SiTime
SiT9003-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 45.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 3.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 45 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-13-18EQ-45.00000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 45.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 3.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 45 MHz, Base Resonator: MEMS.