Produkte > SITIME > SIT9003AC-23-33DQ-48.00000
SIT9003AC-23-33DQ-48.00000
SIT9003AC-23-33DQ-48.00000 SiTime
SiT9003
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: -1.00%, Down Spread
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-23-33DQ-48.00000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: -1.00%, Down Spread, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 48 MHz, Base Resonator: MEMS.