Produkte > SITIME > SIT9003AC-23-33ED-20.00000T
SIT9003AC-23-33ED-20.00000T
SIT9003AC-23-33ED-20.00000T SiTime
SIME-S-A0001295756-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.50%, Center Spread
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz
Mounting Type: Surface Mount
auf Bestellung 2889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 162
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-23-33ED-20.00000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.50%, Center Spread, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: MEMS, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount.