Produkte > SITIME > SIT9003AC-33-33DQ-8.00000
SIT9003AC-33-33DQ-8.00000
SIT9003AC-33-33DQ-8.00000 SiTime
SiT9003-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: -1.00%, Down Spread
Current - Supply (Max): 4.1mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 722 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-33-33DQ-8.00000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: -1.00%, Down Spread, Current - Supply (Max): 4.1mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Base Resonator: MEMS.