Produkte > SITIME > SIT9003AC-33-33ED-71.90100X
SIT9003AC-33-33ED-71.90100X
SIT9003AC-33-33ED-71.90100X SiTime
SIME-S-A0001295756-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 71.9010MHZ LVCMOS LV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 71.901 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 158
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AC-33-33ED-71.90100X SiTime
Description: MEMS OSC XO 71.9010MHZ LVCMOS LV, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 71.901 MHz, Base Resonator: MEMS.