Produkte > SITIME > SIT9003AI-83-33DB-40.00000
SIT9003AI-83-33DB-40.00000
SIT9003AI-83-33DB-40.00000 SiTime
SiT9003
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.25%, Center Spread
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 147 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9003AI-83-33DB-40.00000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.25%, Center Spread, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.