Produkte > SITIME > SIT9005AC-13H33EL39.323146G
SIT9005AC-13H33EL39.323146G
SIT9005AC-13H33EL39.323146G SiTime
SIME-S-A0003374487-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 39.323146MHZ LVCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±500ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: ±1.545%, Center Spread
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 39.323146 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 170
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9005AC-13H33EL39.323146G SiTime
Description: MEMS OSC XO 39.323146MHZ LVCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±500ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: ±1.545%, Center Spread, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 39.323146 MHz, Base Resonator: MEMS.