Produkte > SITIME > SIT9005AIL21-33EP33.000000
SIT9005AIL21-33EP33.000000
SIT9005AIL21-33EP33.000000 SiTime
SiT9005
Hersteller: SiTime
Description: OSC MEMS 33.0000MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: ±2.06%, Center Spread
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 33 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 4322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9005AIL21-33EP33.000000 SiTime
Description: OSC MEMS 33.0000MHZ SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: ±2.06%, Center Spread, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 33 MHz, Base Resonator: MEMS.