Produkte > SITIME > SIT9025AA-11H18ED25.000000
SIT9025AA-11H18ED25.000000
SIT9025AA-11H18ED25.000000 SiTime
SiT9025
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q100
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.515%, Center Spread
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 244 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9025AA-11H18ED25.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q100, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.515%, Center Spread, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.