Produkte > SITIME > SIT9102AI-233N25E100.0000
SIT9102AI-233N25E100.0000
SIT9102AI-233N25E100.0000 SiTime
SiT9102-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 76mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9102AI-233N25E100.0000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 76mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.