Produkte > SITIME > SIT9120AC-2B2-25E125.000000G
SIT9120AC-2B2-25E125.000000G SiTime
SiT9120_datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 3225, 25ppm, 2.5V, 125MHz, OE, LVDS, 250 pcs T&R 8 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AC-2B2-25E125.000000G SiTime