Produkte > SITIME > SIT9120AC-2B3-33S125.000000G
SIT9120AC-2B3-33S125.000000G SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 3225, 50ppm, 3.3V, 125MHz, ST, LVDS, 250 pcs T&R 8 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AC-2B3-33S125.000000G SiTime