Produkte > SITIME > SIT9120AC-2CF-33E100.000000Y
SIT9120AC-2CF-33E100.000000Y SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 5032, 10ppm, 3.3V, 100MHz, OE, LVDS, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AC-2CF-33E100.000000Y SiTime