Produkte > SITIME > SIT9120AI-1CF-33E125.000000Y
SIT9120AI-1CF-33E125.000000Y
SIT9120AI-1CF-33E125.000000Y SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 5032, 10ppm, 3.3V, 125MHz, OE, LVPECL, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-1CF-33E125.000000Y SiTime