Produkte > SITIME > SIT9120AI-2B2-25S100.000000
SIT9120AI-2B2-25S100.000000 SiTime
SiT9120
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2B2-25S100.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.