Produkte > SITIME > SIT9120AI-2B3-25E25.000000G
SIT9120AI-2B3-25E25.000000G SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 3225, 50ppm, 2.5V, 25MHz, OE, LVDS, 250 pcs T&R 8 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2B3-25E25.000000G SiTime