Produkte > SITIME > SIT9120AI-2B3-33S100.000000D
SIT9120AI-2B3-33S100.000000D SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 3225, 50ppm, 3.3V, 100MHz, ST, LVDS, 3k pcs T&R 8 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2B3-33S100.000000D SiTime