Produkte > SITIME > SIT9120AI-2C1-33E150.000000X
SIT9120AI-2C1-33E150.000000X
SIT9120AI-2C1-33E150.000000X SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 5032, 20ppm, 3.3V, 150MHz, OE, LVDS, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2C1-33E150.000000X SiTime