Produkte > SITIME > SIT9120AI-2C2-25E25.000000Y
SIT9120AI-2C2-25E25.000000Y SiTime
SiT9120_datasheet-1816425.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 5032, 25ppm, 2.5V, 25MHz, OE, LVDS, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2C2-25E25.000000Y SiTime