Produkte > SITIME > SIT9120AI-2D2-XXS125.000000
SIT9120AI-2D2-XXS125.000000
SIT9120AI-2D2-XXS125.000000 SiTime
SiT9120
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
auf Bestellung 3112 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9120AI-2D2-XXS125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5).