Produkte > SITIME > SIT9121AC-1D1-33E75.497472
SIT9121AC-1D1-33E75.497472
SIT9121AC-1D1-33E75.497472 SiTime
SiT9121
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 75.497472 MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 69mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 75.497472 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 2888 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AC-1D1-33E75.497472 SiTime
Description: MEMS OSC XO 75.497472 MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 69mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 75.497472 MHz, Base Resonator: MEMS.