Produkte > SITIME > SIT9121AC-1DF-33E77.760000Y
SIT9121AC-1DF-33E77.760000Y
SIT9121AC-1DF-33E77.760000Y SiTime
SiT9121
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 69mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 77.76 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AC-1DF-33E77.760000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 69mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 77.76 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5).