Produkte > SITIME > SIT9121AI-1D2-33E125.000000X
SIT9121AI-1D2-33E125.000000X
SIT9121AI-1D2-33E125.000000X SiTime
SiT9121
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 69mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AI-1D2-33E125.000000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 69mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.