Produkte > SITIME > SIT9121AI-2B1-33S100.000000G
SIT9121AI-2B1-33S100.000000G SiTime
SiT9121_datasheet-1816430.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 3225, 20ppm, 3.3V, 100MHz, ST, LVDS, 250 pcs T&R 8 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AI-2B1-33S100.000000G SiTime