Produkte > SITIME > SIT9121AI-2B2-33E156.250000Y
SIT9121AI-2B2-33E156.250000Y
SIT9121AI-2B2-33E156.250000Y SiTime
SiT9121
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AI-2B2-33E156.250000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS.