Produkte > SITIME > SIT9121AI-2B3-33E200.000000X
SIT9121AI-2B3-33E200.000000X
SIT9121AI-2B3-33E200.000000X SiTime
SiT9121_datasheet-1816430.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 3225, 50ppm, 3.3V, 200MHz, OE, LVDS, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AI-2B3-33E200.000000X SiTime