Produkte > SITIME > SIT9121AI-2B3-XXS200.000000T
SIT9121AI-2B3-XXS200.000000T
SIT9121AI-2B3-XXS200.000000T SiTime
SiT9121
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 55mA
Supplier Device Package: 6-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9121AI-2B3-XXS200.000000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 55mA, Supplier Device Package: 6-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 200 MHz, Base Resonator: MEMS.