Produkte > SITIME > SIT9122AI-2CF-33E250.000000Y
SIT9122AI-2CF-33E250.000000Y SiTime
SiT9122_datasheet-1816455.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 5032, 10ppm, 3.3V, 250MHz, OE, LVDS, T&R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9122AI-2CF-33E250.000000Y SiTime