Produkte > SITIME > SIT9365AC-2B2-25N125.000000
SIT9365AC-2B2-25N125.000000
SIT9365AC-2B2-25N125.000000 SiTime
SiT9365
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 8524 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9365AC-2B2-25N125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.