Produkte > SITIME > SIT9365AC-2B3-25N150.000000
SIT9365AC-2B3-25N150.000000
SIT9365AC-2B3-25N150.000000 SiTime
SiT9365
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 150 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5)
auf Bestellung 7750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9365AC-2B3-25N150.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 150 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5).