Produkte > SITIME > SIT9365AC-2E1-33E156.250000
SIT9365AC-2E1-33E156.250000
SIT9365AC-2E1-33E156.250000 SiTime
SiT9365
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 3072 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9365AC-2E1-33E156.250000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS.