Produkte > SITIME > SIT9365AC-2E2-25N133.333333
SIT9365AC-2E2-25N133.333333
SIT9365AC-2E2-25N133.333333 SiTime
SiT9365
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 133.333333 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 6-PQFV (7x5)
auf Bestellung 2669 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9365AC-2E2-25N133.333333 SiTime
Description: MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 133.333333 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 6-PQFV (7x5).