Produkte > SITIME > SIT9365AC-4E2-30N200.000000
SIT9365AC-4E2-30N200.000000
SIT9365AC-4E2-30N200.000000 SiTime
SiT9365
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 2675 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9365AC-4E2-30N200.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: MEMS.