Produkte > SITIME > SIT9365AI-4B3-30N200.000000
SIT9365AI-4B3-30N200.000000
SIT9365AI-4B3-30N200.000000 SiTime
SiT9365
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 8009 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9365AI-4B3-30N200.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 200.0000MHZ HCSL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 200 MHz, Base Resonator: MEMS.