Produkte > SITIME > SIT9366AC-1B2-33N70.656000
SIT9366AC-1B2-33N70.656000
SIT9366AC-1B2-33N70.656000 SiTime
SiT9366
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 70.6560MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 89mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 70.656 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 87 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9366AC-1B2-33N70.656000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 70.6560MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 89mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 70.656 MHz, Base Resonator: MEMS.