Produkte > SITIME > SIT9366AI-1B2-33N156.250000
SIT9366AI-1B2-33N156.250000
SIT9366AI-1B2-33N156.250000 SiTime
SiT9366
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 89mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9366AI-1B2-33N156.250000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 89mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS.