Produkte > SITIME > SIT9366AI-1E3-33N100.000000
SIT9366AI-1E3-33N100.000000
SIT9366AI-1E3-33N100.000000 SiTime
SiT9366
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 89mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 886 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9366AI-1E3-33N100.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 89mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.