Produkte > SITIME > SIT9366AI-2C3-33E161.132812
SIT9366AI-2C3-33E161.132812
SIT9366AI-2C3-33E161.132812 SiTime
SiT9366
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 161.132812MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 79mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 161.132812 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9366AI-2C3-33E161.132812 SiTime
Description: MEMS OSC XO 161.132812MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 79mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 161.132812 MHz, Base Resonator: MEMS.