Produkte > SITIME > SIT9367AE-2EF-25E698.812330
SIT9367AE-2EF-25E698.812330
SIT9367AE-2EF-25E698.812330 SiTime
SiT9367
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 698.81233MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 85mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 698.81233 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 84 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9367AE-2EF-25E698.812330 SiTime
Description: MEMS OSC XO 698.81233MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 85mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 698.81233 MHz, Base Resonator: MEMS.