Produkte > SITIME > SIT9367AI-1CF-33N640.000000
SIT9367AI-1CF-33N640.000000
SIT9367AI-1CF-33N640.000000 SiTime
SiT9367
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 640.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 94mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 640 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 96 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9367AI-1CF-33N640.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 640.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 94mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 640 MHz, Base Resonator: MEMS.