Produkte > SITIME > SIT9367AI-2E1-33N256.000000
SIT9367AI-2E1-33N256.000000
SIT9367AI-2E1-33N256.000000 SiTime
SiT9367
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 256.0000MHZ SMD LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 85mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 256 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9367AI-2E1-33N256.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 256.0000MHZ SMD LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 85mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 256 MHz, Base Resonator: MEMS.