Produkte > SITIME > SIT9367AI-2EF-25N233.250000
SIT9367AI-2EF-25N233.250000
SIT9367AI-2EF-25N233.250000 SiTime
SiT9367
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 233.2500MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 85mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 233.25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9367AI-2EF-25N233.250000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 233.2500MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 85mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 233.25 MHz, Base Resonator: MEMS.