Produkte > SITIME > SIT9375AB-01A2-3300-156.250000
SIT9375AB-01A2-3300-156.250000
SIT9375AB-01A2-3300-156.250000 SiTime
SiT9375
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.250000 MHZ LVPEC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 68mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9375AB-01A2-3300-156.250000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 156.250000 MHZ LVPEC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 68mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2).