Produkte > SITIME > SIT9375AI-01A3-3310-25.000000E
SIT9375AI-01A3-3310-25.000000E
SIT9375AI-01A3-3310-25.000000E SiTime
SiT9375
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 42.5mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9375AI-01A3-3310-25.000000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 25MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 42.5mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.