Produkte > SITIME > SIT9386AE-4B1-33E100.000000
SIT9386AE-4B1-33E100.000000
SIT9386AE-4B1-33E100.000000 SiTime
SiT9386
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 92mA
Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 2363 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9386AE-4B1-33E100.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 92mA, Supplier Device Package: 6-PQFD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.