Produkte > SAME SKY > SJ-2503A-SMT-TR
SJ-2503A-SMT-TR
SJ-2503A-SMT-TR Same Sky
Hersteller: Same Sky
Phone Connectors 2.5mm SMT low profle 3 conductor 0 switc
auf Bestellung 485 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SJ-2503A-SMT-TR Same Sky
Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 3 CONDUC, Features: Board Guide, Packaging: Cut Tape (CT), Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS), Termination: Solder, Actual Diameter: 0.102" (2.60mm), Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SJ-2503A-SMT-TR SJ-2503A-SMT-TR Hersteller : CUI Devices Description: AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 3 CONDUC
Features: Board Guide
Gender: Female
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder
Actual Diameter: 0.102" (2.60mm)
Industry Recognized Mating Diameter: 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone