SK-43DT-AR
SK-43DT-AR 4D Systems Pty Ltd
85
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: KIT ULCD-43DT-AR USD4GB UUSB-PA5
Interface: TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)