SK-43DT-PI
SK-43DT-PI 4D Systems Pty Ltd
4D-Serial-Pi-Adaptor_Rev1.2_8-21-24.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: KIT ULCD-43DT-PI USD4GB UUSBPA5
Interface: TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)